tréningy

Dňa 15.11.2014 som s obavami oprášila môj opravený naviják a v kruhu chrtárov, ktorí boli ochotní riskovať jeho opätovné zlyhanie, som sa pokúsila o trénig na našej lúke v Siladiciach.

Tréning našťastie dopadol skvele, zabehli si už ,,starí,, harcovníci, ale aj mladé ,, tváre,, .

Alicu som vyskúšala prvý krát v behu s cudzím psom, nakoľko doteraz behávala iba s Jasmínkou. Sparingpartnerku jej robila Unique z Hedvábí - Alica si počínala skvele. V druhom kole sme spravili 3-oj beh: Alica, Jasmínka a Niki - aj tento beh bol parádny, takže nemusím mať obavy o spravenie licencie pre Alicu - počínala si skvele, a hneď ako to bude možné , začneme robiť licencie.

foto z tréningu : www.facebook.com/roman.juhas.3/media_set?set=a.886258888065047&type=1&pnref=story

 

Po dlhom čase, asi tak rok sme sa opäť rozhodli zájsť na tréning do Marchegu - na dostihovú dráhu.   V pláne bolo pokúsiť sa spraviť licenčné behy pre Alicu, a dať zabehnúť Jasmínke aspoň jedno kolečko. Jasmínka sa predviedla veľmi slušne, boxy jen nerobili žiadny problém a s radosťou sa hnala za návnadou.

Alica bola tvrdší oriešok - kedže viac ako rok boxy nevidela, robilo jej dosť veľký problém z boxu štartovat, takže namiesto licencie sme si spravili 3 tréningové behy. Dúfam, že si niečo z tohto tréningu Alicka zapamätala a na ďalší pokus sa nám už podarí spravit aspoň 2 licenčné behy.