Naši vipeti ?  no, už aj jeden salučak :-D

AMIRAH JASMINE CON AMORE - pochádza z prvého vrhu CHS Con Amore  www.conamore.cz Petry Mlejnkovej z Hradcu Králové. Jasmínku som si zvolila ihneď po narodení, ako sa jej foto objavilo na webe. Nanešťastie si ju chovateľka chcela ponechať doma, tak som sa rozhodla pre fenku rovnakého sfarbenia. Petra si však zvážila situáciu, a mailom ma oslovila, či by som si fenečku predsa len nevzala. Nebolo treba ma prehovárať, samozrejme že som súhlasila. Fenka Alisa skončila nakoniec takžiež na Slovensku v CHS Czari Falka www.czarifalka-barzoj.wbl.sk/

rodokmeň:

 

 

 

ALICA ALMIR´S FAMILY - pochádza taktiež z prvého vrhu CHS Almir´s Family almirsfamily.7x.cz/ Zuzany Augustiniovej. Alicka k nám prišla náhodne, neplánovali sme ďalšieho vipeta tak skoro. Do CHS sme sa išli len pozrieť na šteniatka, nakoľko Zuzka je moja priateľka z mojich začiatkov s vipetmi. A čo čert nechcel, proste sa nedalo odolať a domov sme si odvážali jedinú modrožíhanú fenečku z vrhu Alicu.

rodokmeň: thewhippetarchives.net/details.php?id=152732&gens=7

 

 

                                                         

 

ALIJAMO´S ALIZE BLEU - Blue je šteniatko z našej chovnej stanice z nášho prvého vrhu ktorý sa narodil 28.1.2015. Jeho farba mu predurčila, aby ostal doma u svojej maminky aj napriek tomu, že sme psíka neplánovali nechať doma. Ale jeho sfarbeniu sa proste nedalo odolať :-D

rodokmeň: 

 

  

 

ASHAR HADIA MIN SAHRA - prišiel k nám od mladej chovatelky Alžbety Fľakovej. Pochádza po veľmi kvalitných rodičoch a proste som nevedela tomuto spojeniu odolať a tak som svoj darček k 40.narodeninám jedného pekného dňa priviezla domov.

no, neni to vipet :-D

má svoju osobnosť a svoju tvrdohlavosť - ako každá saluka. ale zvykol si u nás a s vipetmi si velmi rozumie. Miluje Jasmínku - náhradnu maminu, ktorá ho počas dvoch týždnov ešte prikrmovala mliečkom.

 

               

 

Alijamo´s CALATHEA

Thea, ako volám našu malu blondinku, zostala doma mame Alici. Už po narodení som mala ku nej akosik bližšie, a tak či onak, chcela som si po Alici nechať doma šteniatko.

po asi 3 týždnoch padlo teda rozhodnutie na Theušku.

je velmi milej povahy, bezkonfliktná, vesela, zbožnuje Ashara a velmi lakho sa učí novým veciam.